اجاره روزانه سوئیت در بهارستان اصفهان

اجاره روزانه سوئیت در بهارستان اصفهان

اجاره روزانه, اجاره کوتاه مدت

450هزار تومان روزانه

  • اجاره اپارتمان مبله
  • اجاره روزانه سوئیت در اصفهان
  • اجاره سوئیت در اصفهان
  • اجاره منزل مبله

كد ملك :

 RH-2017-09

اشتراک گذاری

به لیست خانه انتخابی افزوده شد

علاقمندی

چاپ

تعداد اتاق خواب

1

تعداد حمام

1

پاركينگ

1

شرح

اجاره سوئیت اصفهان

وب سایت اصفهان سوئیت در جهت اجاره سوئیت اصفهان با ارائه بهترین امکانات و با شرایط خاصی که دارد یکی از محبوب ترین وب سایت ها می باشد.مسافران عزیز میتوانند با مراجعه به وبسایت اصفهان سوئیت،اجاره سوئیت اصفهان ،اجاره ویلا در شهر اصفهان،اجاره آپارتمان مبله روزانه در اصفهان را مشاهده کرده و بهترین هارا انتخاب کنند و سفر خوشی را داشته باشند.

 

به دلیل اینکه اقامتگاه و محل اقامت برای مسافران و همراهان  عزیز در اولویت قرار دارد. ما سعی کردیم یکی از بهترین هارا دراصفهان سوئیت برای اجاره سوئیت اصفهان،اجاره آپارتمان مبله روزانه در اصفهان برای شما عزیزان فراهم کنیم.همچنان که در عکس ها مشخص است واحد فوق در یکی از خیابان های شهر اصفهان که از نظر موقعیت مکانی در یکی از بهترین موقعیت های توریستی و گردشگری قرار دارد.  تنها ۳۵۰ متر با چهارباغ عباسی و ۷۰۰ متر تا سی و سه پل فاصله دارد .این واحد آپارتمان ۸۰ متری در خیابان چهار باغ اصفهان قرار قرار دارد.

 

واحد آپارتمانی فوق الذکر بدون اتاق خواب بوده اما از نظر امکانات و قیمت درج شده بسیار مناسب می باشد. امکانات موجود در آشپزخانه ی این واحد به این شرح است که دارای یخچال و گاز برای پخت و پز و کف آشپزخانه برای راحتی شما مسافران عزیز سرامیک کار شده  سیستم گرمایش این واحد آپارتمانی در شهر اصفهان از طریق آبگرمکن برای آب گرم و بخاری  برای گرم کردن خود واحد می باشد. سالن نشیمن سوئیت مبله میباشد .همچنین یک عدد تخت دونفره برای آسایش و آرامش شما عزیزان وجود دارد. تلویزیون در سالن نشیمن قرار دارد تا شما در زمان های بیکاری اوقات بیکاری خود را پر کنید.سرویس های بهداشتی موجود در این واحد کاملا تمیز و بهداشتی می باشدهمچنین کف سالن نشیمن کاملا پارکت و جذاب می باشد.

امکاناتی علاوه بر امکانات ذکر شده موجود می باشد که به این شرح است:

_اتو و سشوار جهت راحتی حال مسافران.

_پتوی دو نفره،بالش جهت استراحت،بالش پشتی بر روی مبل ها،ملافه های تمیز.

_نور گیری عالی، روشنایی قوی.

_واحد کاملا لوکس همچنین از نظر سرو صدا کاملا آرام و ساکت می باشد.

3/5 (2 دیدگاه)

یادداشت

09916669953  رزرواسیون
اجاره سوئیت در اصفهان